ב"ליצ'י תרגומים", תרגום לרוסית מתבצע ברמה הגבוהה ביותר. מומחיותנו וניסיון הרב בשוק הרוסי מבטיחים שכל תרגום יהיה מדויק, רהוט ותואם למטרתו.

למה אתם צריכים תרגום לרוסית?

קרוב ל-280 מיליון איש ברחבי העולם מדברים רוסית ועבור כמחציתם השפה הרוסית מהווה שפת אם. השפה הרוסית היא השפה המדוברת ביותר באירופה, והיא שפתן הרשמית של רוסיה, של יתר מדינות ברית המועצות לשעבר ושל 3 המדינות הבלטיות. כמו כן השפה הרוסית מדוברת גם בקרב קהילות יוצאי מדינות ברית המועצות בכל רחבי העולם.  

אנו, בליצ'י תרגומים, מבצעים פרויקטים רבים של תרגום לרוסית עבור מגוון רחב של לקוחות ובהם חברות עסקיות, יצואנים, וגורמים ממשלתיים.

תרגום מעברית לרוסית

כמו כן, אנו מסייעים בשירותי תרגום לרוסית, תרגום מעברית לרוסית וגם תרגום מרוסית לעברית, עבור ארגונים וחברות בישראל הפונים לקהל המקומי. קהילת דוברי הרוסית בארץ מונה כ 15% מהאוכלוסייה – מעל למיליון איש, והם מהווים פלח שוק גדול ובעל יכולת קניה אדירה, ופניה אליו בשפתו עשויה להגדיל את שיעור המכירות בצורה משמעותית.

תרגום מאנגלית לרוסית: איכות ומקצועיות ללא פשרות

בעולם שבו התקשורת העסקית והתרבותית חוצה גבולות, תרגום מאנגלית לרוסית הוא כלי חיוני להצלחה. בליצ'י תרגומים, אנו מבינים את הערך הרב של תרגום מדויק ומקצועי בין שתי השפות הללו. שירותי התרגום שלנו מאנגלית לרוסית מועברים על ידי מתרגמים בעלי ניסיון ומומחיות, המתמחים בתחומים שונים כמו עסקים, משפט, טכנולוגיה, ועוד.

המתרגמים שלנו מבינים את המונחים המקצועיים של כל תחום, ומבטיחים שהתרגום יהיה לא רק מדויק אלא גם תואם לסגנון ולתרבות הרוסית. אנו מתחייבים לשמירה על איכות גבוהה ולעמידה במועדי הספקה קפדניים, כדי להבטיח שהמסמכים שלכם יתורגמו באופן הטוב ביותר.

תרגום עושים עם ליצ'י!

לרשותנו רשת ענפה של מתרגמים מקצועיים דוברי רוסית כשפת-אם לכל סוגי התרגומים לרבות תרגום בכתב ובעל פה, תרגום משפטי, תרגום טכני, תרגום שיווקי ועוד.

כחלק מתהליך תרגום לרוסית ישנה משמעות גדולה לבחירת המתרגם אז הגדירו לנו את התחום המקצועי ואנו כבר נדאג להתאים לכם מתרגם לרוסית מקצועי ומיומן, בעל הרקע המתאים ביותר לצרכי הפרויקט וקהל היעד.