כאשר אתם זקוקים לשירותי תרגום לספרדית, חשוב לכם לדעת שאתם בידיים הטובות ביותר. בליצ'י תרגומים, אנו מציעים שירות תרגום מהמעלה הראשונה, באמצעות מתרגמים מקצועיים ובעלי ניסיון, הדוברים ספרדית כשפת אם. התחייבותנו לאיכות ולמקצועיות מבוססת על שנים רבות של ניסיון ומוניטין חזק בתחום התרגומים.

קצת על השפה הספרדית

מעל 460 מיליון איש בעולם קוראים לשנ"ץ שלהם "סייאסטה" כשפת אם, ולמעלה מ- 100 מיליון אנשים נוספים דוברים את השפה הספרדית כשפה שניה.

ספרדית היא השפה השלישית המדוברת בעולם, אחרי המנדרינית והאנגלית, והשפה השנייה המדוברת בעולם כשפת אם. הספרדית מדוברת כשפה רשמית בכ- 20 מדינות ובהן ספרד, מקסיקו ומדינות נוספות שמרביתן בדרום אמריקה ובמרכזה, אולם המדינה בה מספר דוברי הספרדית הוא הגדול ביותר בעולם כיום היא ארה"ב.

כמו כן ספרדית היא שפה רשמית בארגונים בינלאומיים רבים ובהם: האו”ם, האיחוד האירופי, איחוד מדינות דרום אמריקה, האיחוד האפריקאי, האיחוד הלטיני וארגון מדינות אמריקה.

שירותי תרגום מאנגלית לספרדית

בליצ'י תרגומים, אנו מבינים את החשיבות של תרגום מדויק ומקצועי מאנגלית לספרדית. השפה הספרדית היא אחת השפות החשובות ביותר בזירה הבינלאומית. לכן, אנו מציעים שירותי תרגום מקצועיים ואיכותיים מאנגלית לספרדית, המתאימים למגוון רחב של צרכים – החל ממסמכים עסקיים, טקסטים משפטיים, חומרי שיווק ועד למסמכים אקדמיים וטקסטים ספרותיים.

מתרגמי הספרדית שלנו הם בעלי ניסיון רב ומומחיות בתחומים רבים, והם דואגים לשמר את הטון, הסגנון והמשמעות המקוריים של הטקסט בעת התרגום. זיקתם הקרובה לשתי השפות מאפשרת להם לתרגם באופן שמכבד את הדקויות הלשוניות והתרבותיות של כל אחת מהן.

כשאנחנו מספקים שירותי תרגום מאנגלית לספרדית, אנו מקפידים על רמת דיוק גבוהה, תשומת לב לפרטים ועמידה בלוחות זמנים קפדניים, כדי להבטיח שלקוחותינו מקבלים את השירות הטוב ביותר אפשרי.

תרגום ספרדית עושים עם ליצ'י!

לליצ'י תרגומים ניסיון רב שנים בתרגום לספרדית עבור מגוון לקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים. מאחר וצוות המתרגמים הגלובלי שלנו פרוס בכל המדינות הדוברות ספרדית, אנו יודעים להתאים את התרגום לקהל היעד בארצות השונות וכך אנו מבטיחים ללקוחותינו תרגום ספרדית איכותי, המעביר גם את התוכן וגם את רוח הדברים באופן מדויק ונאמן למקור.

ספרדית של ספרד שונה מהספרדית של אמל”ט, והספרדית של מקסיקו שונה מהספרדית של ארגנטינה.

בזכות הניסיון העשיר שלנו בתרגום לספרדית עבור מגוון רחב של לקוחות תוכלו ליהנות מתרגום איכותי ואפקטיבי – בכתב ובעל פה. צוות המתרגמים הגלובלי שלנו פרוס בכל המדינות הדוברות ספרדית, כך שאנו יודעים להתאים את התרגום לארצות היעד השונות.