מעל 450 מיליון איש בעולם קוראים לשנ"ץ שלהם "סייאסטה" כשפת אם, ולמעלה מ- 100 מיליון אנשים נוספים דוברים את השפה הספרדית כשפה שניה.

ספרדית היא השפה השלישית המדוברת בעולם, אחרי המנדרינית והאנגלית, והשפה השנייה המדוברת בעולם כשפת אם. הספרדית מדוברת כשפה רשמית בכ- 20 מדינות ובהן ספרד, מקסיקו ומדינות נוספות שמרביתן בדרום אמריקה ובמרכזה, אולם המדינה בה מספר דוברי הספרדית הוא הגדול ביותר בעולם כיום היא ארה"ב.

כמו כן ספרדית היא שפה רשמית בארגונים בינלאומיים רבים ובהם: האו”ם, האיחוד האירופי, איחוד מדינות דרום אמריקה, האיחוד האפריקאי, האיחוד הלטיני וארגון מדינות אמריקה.

תרגום ספרדית עושים עם ליצ'י!

לליצ'י תרגומים ניסיון רב שנים בתרגום לספרדית עבור מגוון לקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים. מאחר וצוות המתרגמים הגלובלי שלנו פרוס בכל המדינות הדוברות ספרדית, אנו יודעים להתאים את התרגום לקהל היעד בארצות השונות וכך אנו מבטיחים ללקוחותינו תרגום ספרדית איכותי, המעביר גם את התוכן וגם את רוח הדברים באופן מדויק ונאמן למקור.

בזכות הניסיון העשיר שלנו בתרגום לספרדית עבור מגוון רחב של לקוחות תוכלו להנות מתרגום איכותי ואפקטיבי – בכתב ובעל פה. צוות המתרגמים הגלובלי שלנו פרוס בכל המדינות הדוברות ספרדית, כך שאנו יודעים להתאים את התרגום לארצות היעד השונות. ספרדית של ספרד שונה מהספרדית של אמל”ט, והספרדית של מקסיקו שונה מהספרדית של ארגנטינה.