אחד הדברים החשובים ביותר בקריירה הוא לבצע תרגום קורות חיים לאנגלית. קורות החיים שלכם הם הכרטיס המקצועי שלכם, המסמך המרכזי שיכול לפתוח לכם דלתות להצלחה בעולם העסקים הבינלאומי. קורות חיים איכותיים בשפה האנגלית יכולים לעזור לכם להביא את הקריירה לשלב הבא.

שירותי תרגום קורות חיים לאנגלית

בליצ'י תרגומים, אנחנו מבינים את החשיבות של קורות חיים מקצועיים ומרשימים בשפה האנגלית. כחברת תרגום מובילה בתחום, אנחנו מציעים שירותי תרגום קורות חיים לאנגלית ברמה הגבוהה ביותר. צוות המתרגמים המיומנים שלנו מבין את דרישות השוק הבינלאומי ומספקים תרגומים מדויקים, מקצועיים ומותאמים אישית. 

מדוע תרגום קורות חיים לאנגלית הוא הכרחי?

בזמנים בהם כל תחום העסקים נעשה גלובלי, קורות חיים באנגלית הם כמעט בלתי נמנעים. חשוב להבין שמתישהו תצטרכו להגיש קורות חיים באנגלית, או בשפה אחרת, וכדאי להיות מוכנים.

בשפה המקצועית, אנחנו מכנים את זה CV, שהוא המונח הלטיני Curriculum Vitae, שפירושו "תולדות חיים". אצלנו, זה נקרא מיומנות.

המתרגמים המקצועיים שלנו, שיש להם עשרות שנים של ניסיון בתרגום קורות חיים לאנגלית, מחכים לעזור לכם להציג את עצמכם באור הטוב ביותר באמצעות תרגום מדויק, מקצועי ואלגנטי של קורות החיים שלכם.

מתי צריך לתרגם קורות חיים לאנגלית?

 • תרגום קורות חיים לאנגלית דרוש במקרים של מועמדות למשרות בחברות גלובליות, משרות בתחום ההייטק והפארמה, עבודה בחו"ל וללימודים במוסדות לימוד בחו"ל.
 • זו דרישה סטנדרטית בתהליך הגיוס של חברות בינלאומיות וגם בחברות מקומיות עם סניפים במדינות אחרות.
 • תהליך המיון הפנימי של חברות גלובליות יכול לדרוש קורות חיים באנגלית גם ממועמדים שכבר נמצאים בתהליך הקריירה שלהם בחברה.
 • תרגום מקצועי של קורות החיים הוא חיוני כדי להבטיח בחירה והדגשה של קורות החיים שלך בעיני מקבלי ההחלטות.

אפשר לתרגם קורות חיים לאנגלית לבד – למה חשוב להיעזר במומחים?

בהחלט ניתן לנסות לכתוב קורות חיים באנגלית באופן עצמאי. אך חשוב לזכור שקורות החיים הם הכלי המשמש לכם לשם השקפה בפני מעסיקים ומקצוענים שברובם הם דוברי אנגלית ברמה מתקדמת.

בנוסף, כל תחום מקצועי משלו כולל אוצר מילים מיוחד, במיוחד בתחום ההייטק. אם אתם לא דואגים להשתמש בשפת העסקים ולהבין את המונחים המקצועיים והטכניים בשפה האנגלית בצורה מסודרת, יתכן שתתקשו להסביר למומחה בתחום דובר אנגלית את הניסיון והמומחיות שלכם, את מה שאתם מבינים בו ואת היתרונות שלכם עבור המעסיק.

מה מסמך קורות חיים באנגלית צריך להכיל?

כאשר מכינים קורות חיים באנגלית, יש להקפיד על תצוגה מסודרת ומקצועית, בהתאם לסדר הסעיפים שבחרתם לכלול. חשוב לציין את המידע הרלוונטי ביותר ולהדגיש את ההישגים החשובים ביותר בקריירה שלכם. בנוסף, נכון לענות לדרישות הספציפיות של משרת העבודה אליה תגישו מועמדות.

קורות חיים באנגלית יכולים להכיל בין היתר את הסעיפים הבאים:

 • Contact information
 • professional summary/professional resume/Objective
 • Education
 • Work Experience
 • Military service
 • Skills
 • Languages

תרגום קורות חיים לאנגלית הייטק

מפתחי אתרים ופיתוח אפליקציות, מתכנתי PHP, אנשי UI/UX, מנהלי מוצר, מהנדסי ASIC/VLSI, מיישמים, מנתחי מערכות מידע, אנשי DBA ומקצוענים בשיווק טכנולוגי – זהו רק חלק מרחבי העיסוקים המרתקים בעולם ההייטק. באמצעות יכולותינו המתקדמות בתחום, אנחנו מספקים תרגום מקצועי של קורות חיים בתחומי ההייטק לאנגלית.

אנחנו מודעים לתחושת הביטחון שנוצרת כאשר קורות החיים שלכם מובילים להזדמנות מקצועית חדשה. תרגום קורות חיים לאנגלית בתחום ההייטק מחייב לא רק שליטה מושלמת בשפה האנגלית, אלא גם הבנה מעמיקה של מונחים מקצועיים מיוחדים. כדי להבטיח קורות חיים מרשימים ומותאמים לתחום ההייטק, חשוב לתת מענה לכל הדרישות.

אנו מציעים שירות תרגום קורות חיים להייטק ברמה הגבוהה ביותר, כולל התייחסות מדויקת לתוכן המקצועי, מבנה ומערכת הכתיבה המקצועית, תוך שמירה על יכולת הבעת היכולות המקצועיות והניסיון שלכם. 

באמצעות צוות המתרגמים המיומן שלנו, אנחנו מקנים לכם יתרון מוחץ בתהליך הכניסה לתחום ההייטק שבו אתם מעוניינים להתקדם.

לסיכום

הכנת קורות חיים מקצועיים ומותאמים לשוק הבינלאומי הוא אתגר בלתי נמנע. בליצ'י תרגומים, אנחנו כאן כדי לספק לך את הפתרון המושלם. בעזרת צוות המתרגמים המיומנים שלנו, אתה יכול להיות בטוח שקורות החיים שלך יתורגמו בדיוק, במקצועיות ובאיכות הגבוהה ביותר.