קרוב ל-70 מיליון איש בעולם יודעים איך להזמין שייקים של בננה ואננס בתאילנדית (תאית) שוטפת, שפתה הרשמית של תאילנד, אשר מדוברת גם במדינות נוספות בדרום מזרח אסיה, לרבות לאוס, קמבודיה וצפון מלזיה.  

ניסיוננו העשיר בעבודה אל מול שווקי מזרח אסיה ורשת ענפה של מתרגמים הדוברים תאילנדית ברמת שפת אם שהקמנו, הם הבסיס ליכולתנו לספק ללקוחותינו, במגזר העסקי, הציבורי והפרטי, שרותי תרגום איכותיים לתאילנדית וממנה, בכתב ובעל פה.

לשפה התאילנדית מספר דיאלקטים שונים, בהתאם לאזור הגיאוגרפי, ובמקרים רבים משמעותן של המילים נקבעת על פי גובהו של הטון שבו הדברים נאמרים. מסיבה זו אנחנו, בליצ'י תרגומים, מקפידים לעבוד רק עם מתרגמים תאילנדים מקצועיים, ולפני תחילת העבודה אנו דואגים לוודא עימם שהם אכן שולטים באופן מושלם בניב המקומי הרלבנטי לקהל היעד. 

לתאילנד פוטנציאל כלכלי עצום עבור אנשי עסקים ישראליים וכחלק מפעילות התרגום שלנו אנו מספקים שירותי תרגום לתאילנדית לחברות ישראליות וזרות, לרבות יצואנים ויבואנים הנמצאים בקשרי עסקים ומסחר עם תאילנד. כמו כן אנו עובדים באופן שוטף עם משרדי עורכי דין, מוסדות רפואיים, חברות כוח אדם המעסיקות עובדים תאילנדים להם אנו מסייעים בתרגום בכתב של מסמכים שונים, הסדרת הליכים בירוקרטים ושיפור קשרי העבודה עם גורמים בתאילנד.