כ-20 מיליון אנשים בעולם דוברים את השפה האמהרית כשפת אם ו-6 מיליון איש נוספים מדברים אותה כשפה שניה. האמהרית היא השפה הרשמית של הממשל באתיופיה, וישנם ריכוזים גדולים של דוברי אמהרית גם במדינות נוספות באפריקה, וכן בקנדה, בארה"ב, במערב אירופה ובישראל.

לליצ'י תרגומים ניסיון רב ומגוון בתרגום לשפה האמהרית וממנה. צוות המתרגמים שלנו כולל מתרגמים מקצועיים ומוסמכים הדוברים אמהרית ברמת שפת אם. כמה מהמתרגמים האלו שולטים גם בשפות אפריקאיות נוספות כמו טיגרית ואריתראית.

הפעילות שלנו בתחום של תרגום לאמהרית ומאמהרית נעשית ברובה בהקשר של יוצאי אתיופיה, עבור משרדי עורכי דין, בתי חולים ורשויות ממשלתיות שונות. חלק אחר מהפעילות נעשה מול האוכלוסייה הזרה של יוצאי אריתריאה וסודן הנמצאת בארץ.

אנחנו מסייעים ללקוחותינו הן בתרגומים משפטיים, בכתב ובעל פה, לרבות תרגומים בעל פה בדיונים בבית המשפט, והן בתרגומים רפואיים למוסדות וארגונים כמו בתי חולים, הנדרשים לתקשר עם כלל הקהלים הפונים אליהם.

כמו כן אנו מספקים שירותי תרגום לאמהרית גם לחברות מקומיות המעוניינות לפנות אל קהל דוברי השפה המתגוררים בארץ, באמצעות חומרים שיווקיים המותאמים לשפת אימם.