למעלה מ-60 מיליון איש מזמינים פיצה, ספגטי ופטוצ׳יני באיטלקית, באיטליה, ארץ המגף, ובסה"כ כ-200 מיליון איש בעולם דוברים את השפה היפה והרומנטית הזו. האיטלקית מהווה שפה רשמית באיטליה וגם בשוויץ, סן מרינו, קריית הוותיקן ואזורים מסוימים של סלובקיה ובקרואטיה.

איטלקית היא אחת מהשפות הרשמיות של האיחוד האירופאי, היא השפה השנייה המדוברת ביותר באירופה, כשפת אם, והשפה השלישית הנלמדת ביותר, ברחבי העולם.

איטלקית היא שפה ציורית, מתנגנת וזורמת המאפשרת חופש ביטוי רחב מאוד באופן בו הדברים נאמרים ומנוסחים. לכן תרגום לאיטלקית הוא עבודת אמנות מוקפדת של בחירת הסגנון המתאים והמשמעות הנכונה, על מנת שהתרגום אכן יעביר לקהל היעד, גם את המסר הנאמן למקור וגם את רוח הדברים ומשמעותם העמוקה.

בזכות הניסיון העשיר והמומחיות שצברנו, בביצוע פרויקטי תרגום לאיטלקית, למגוון לקוחות, קהלי יעד וצרכים, כלקוחות של ליצ'י תרגומים, תוכלו להנות משירותינו, בביטחון מלא שהתוצאה שתקבלו תהיה מהימנה וקולעת.

אנו עובדים עם צוות גדול של מתורגמנים מוסמכים ומקצועיים וערוכים לספק ללקוחותינו את כל סוגי התרגום לרבות תרגום לאיטלקית בכתב או בעל פה, תרגום משפטי, תרגום רפואי, תרגום שיווקי ותרגום טכני.