ליצ׳י תרגומים היא חברה לתרגום ותיקה המציעה סל רחב של שירותי תרגום לרבות: תרגום בכתב, תרגום בעל פה, תרגום סימולטני, תרגום מרחוק, תרגום רפואי, תרגום טכני, תרגום שיווקי ותרגום רפואי, תרגום פיננסי, תרגום אתרים, תרגום ספרים ושירותי לוקליזציה.

הפקת החומרים לא נגמרת רק בתרגום ולכן, כדי לתמוך באופן מלא בפעילות העסקית שלכם, אנחנו מספקים גם שירותים נוספים הכוללים: קופירייטינג, תמלול והפקת כתוביות, QA לטקסטים באתרים או באפליקציות, עימוד ועריכה גרפית בתוכנות ייעודיות ועוד.

גם בעולם התרגום, הטכנולוגיה פורצת דרך, ואנחנו בליצ'י תרגומים משתמשים בכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר לייעול תהליכי תרגום טקסטים בכתב, להקמה אוטומטית של דפים מתורגמים באתרי אינטרנט, שימוש של פלטפורמות לתרגום מרחוק – תרגום עוקב ותרגום סימולטני ועוד. אנחנו משתתפים בכנסים בינלאומיים לתרגום ולוקליזציה ומביאים את החידושים הטכנולוגיים ללקוחותינו.

ניסיון רב השנים שלנו, בנוסף לצוות מקצועי ולנבחרת מתרגמים ומתורגמנים חובקת עולם, עומדים לצד הלקוחות שלנו ומעניקים להם פתרונות התפורים למידותיהם, עם שירות אישי מסביב לשעון, אמינות ומחויבות מתמדת לאיכות ללא פשרות.