במשך השנים יצרנו בליצ’י תרגומים קשרים ורשת נטוורקינג רחבה ומסועפת.

שרותי התרגום שלנו מלווים תמיד במערכת קשרים הדוקה עם לקוחותינו. לקוחות פונים אלינו כשמחפשים פתרון בארץ ובחו"ל – ספקים מתחום הדיגיטל, יעוץ משפטי, פיתוח עסקי בינלאומי, חיבור לאנשי קשר אסטרטגיים. אנחנו שמחים לשתף את לקוחותינו במאגר הקשרים הבינלאומי הנרחב שלנו ושמחים מאוד לחבר להם קשר איכותי טוב.

פעילות נטוורקינג ב- BNI

חלק מפעילות הנטוורקינג של ליצ’י תרגומים נעשה במסגרת ארגון הנטוורקינג העולמי  BNI (Business Networking International). מדובר בארגון עסקי עולמי הפועל בשיטת השיווק מפה לאוזן. ברחבי העולם יש קרוב ל 10,000 קבוצות, עם כ 240,000 חברים בסה”כ. ליצ׳י תרגומים מיוצגת ע״י מנכ"לית החברה מיכל חפר, החברה בקבוצת עסקים בתנופה, הקבוצה הגדולה והמצטיינת של ארגון BNI ישראל לשנת 2019. בקבוצה חברים עסקים שונים ואנשי מקצוע ממגוון תחומים.

לצפיה בסרטון מדליק שהפקנו נא להקליק כאן או על התמונה

איך זה עובד?

כל חבר בארגון מייצר קשרים והפניות עסקיות לחבריו בקבוצה ובאותו אופן גם זוכה בהפניות וקשרים. חברי הקבוצה ובנוסף כמות גדולה של אורחים נפגשים אחת לשבוע ולכל אחד מהם ניתנת חשיפה קצרה לצורך העברת מסר שיווקי לכל הפורום.

למה אנחנו פעילים ב -BNI?

  • זה באמת עובד בשבילנו – מייצר לנו הפניות לעבודות תרגום שונות, מרחיב ומעמיק את רשת הקשרים העסקיים שלנו בארץ ובעולם.
  • BNI מאתגר אותנו – בכל שבוע מיכל חפר, מנכ”לית ליצ’י, החברה בקבוצה בנס ציונה, מביאה משהו חדש על תרגום, מחדדת את המסרים השיווקיים של החברה, חושבת אילו קשרים עסקיים חשובים לנו, וכל פעם מחדש מציגה את שירותי התרגום שלנו באופן שונה.
  • Networking מפתיע בכל פעם מחדש – אנחנו מקבלים הפניות ממקומות לא צפויים. מאז שאנחנו חברי BNI נפתחו בפנינו תחומים, רעיונות שיווקיים וקשרים חדשים.
  • 70 אנשי עסקים מסייעים לנו בשיווק שירותי התרגום – חושבים עלינו תוך כדי העבודה עם לקוחותיהם, יוזמים שיתופי פעולה ומפרים בחשיבה ללא הרף.
  • BNI הוא ארגון בינלאומי, מיכל חפר חברה גם בקבוצה בינלאומית של הארגון, מייצרת דרכה רשת קשרים בינלאומית ענפה ואנו מקבלים הרבה מאוד הפניות מחו”ל, פרויקטים שכלל לא קשורים לישראל.

אילו לקוחות הגיעו אלינו דרך רשת הקשרים שלנו ב BNI?

תיירות אשדוד, VWAVE, מיטרלי, נת”ע (נתיבי תנועה), איגוד לשכות המסחר, BCRE, שניידר אלקטריק, 360 (לונדון), Schroders (לונדון), Brand Vision (פריז), ואן קליף & ארפל (פריז), Terratech (ארצות הברית), The Creative Clinic (לונדון) ועוד…

למה כדאי גם לך להגיע למפגש?

  • להציג את העסק שלך ואת תחום הפעילות שלך בפני 70 איש ויותר.
  • להכיר קבוצה איכותית של אנשי מקצוע שיכולים להיות גם לקוחות וגם ספקים פוטנציאלים.
  • לבקש הפניות עסקיות עבור העסק שלך.

אנחנו מזמינים אותך להתארח במפגש BNI – ולחוות מפגש נטוורקינג אמיתי, כזה שעובד בשבילך.
למציאת הסניף הקרוב אליך נכנסים לרשימת הקבוצות כאן באתר www.bni.co.il .

רוצה להתארח בקבוצה של מיכל חפר בנס ציונה? כדי שנשריין לך מקום נא למלא את הפרטים שלך בטופס צור קשר או לפנות אלינו במייל . lichi@lichi.co.il