English

נטוורקינג ו-BNI

במשך השנים יצרנו בליצ’י תרגומים קשרים ורשת נטוורקינג רחבה ומסועפת. אנו חברים באיגוד לשכות המסחר ובארגון BNI הבינלאומי.

שרותי התרגום שלנו מלווים תמיד במערכת קשרים הדוקה עם לקוחותינו.

הנטוורקינג משרת גם את הלקוחות שלנו. לקוחות פונים אלינו כשמחפשים פתרון בארצות שונות – החל מיעוץ משפטי, גיוס עובדים, חיבור לאנשי קשר אסטרטגיים. אנחנו שמחים לשתף את לקוחותינו במאגר הקשרים הבינלאומי הנרחב שלנו ושמחים מאוד לחבר להם קשר איכותי טוב.

בבלוג שלנו ובפעילות ברשתות החברתיות (LinkedIn, Facebook, YouTube) תמצאו מידע רב. בניית נוכחות ברשת היא היבט נוסף בנטוורקינג ושלנו והעמקת מערכת הקשרים של ליצ’י תרגומים עם לקוחותיה. אתם מוזמנים להצטרף. להצטרפות לרשימת התפוצה שלנו נא למלא את טופס יצירת הקשר או לפנות אלינו במייל: lichi@lichi.co.il

פעילות נטוורקינג ב- BNI

לצפיה בסרטון מדליק שהפקנו נא להקליק כאן או על התמונה

חלק מפעילות הנטוורקינג של ליצ’י תרגומים נעשה במסגרת ארגון הנטוורקינג העולמי BNI – Business Networking International. לכל מי שלא יודע או מכיר, BNI הוא ארגון עסקי עולמי הפועל בשיטת השיווק מפה לאוזן. ברחבי העולם יש מעל 6000 קבוצות, עם קרוב ל 140,000 חברים בסה”כ. ליצ׳י תרגומים מיוצגת ע״י מיכל חפר, מנכ״לית החברה, באחת מכ-50 הקבוצות הקיימות בישראל. בקבוצה חברים עסקים שונים ואנשי מקצוע ממגוון תחומים.

איך זה עובד?

כל חבר בארגון מייצר קשרים והפניות עסקיות לחבריו בקבוצה ובאותה אופן גם זוכה בהפניות וקשרים. חברי הקבוצה ובנוסף כמות גדולה של אורחים נפגשים אחת לשבוע ולכל אחד מהם ניתנת חשיפה קצרה לצורך העברת מסר שיווקי לכל הפורום. מעבר למפגשים הקבוצתיים מתקיימים גם מפגשי “אחד על אחד” בהם יש הזדמנות להכיר לעומק את החברים וליצור קשרים עסקיים איכותיים.

למה אנחנו פעילים ב -BNI?

  • זה באמת עובד בשבילנו – מייצר לנו הפניות לעבודות תרגום שונות, מרחיב ומעמיק את רשת הקשרים העסקיים שלנו בארץ ובעולם.
  • BNI מאתגר אותנו – בכל שבוע מיכל חפר, מנכ”לית ליצ’י, החברה בקבוצה בנס ציונה, מביאה משהו חדש על תרגום, מחדדת את המסרים השיווקיים של החברה, חושבת אילו קשרים עסקיים חשובים לנו, וכל פעם מחדש מציגה את שירותי התרגום שלנו באופן שונה.
  • Networking מפתיע בכל פעם מחדש – אנחנו מקבלים הפניות ממקומות לא צפויים. מאז שאנחנו חברי BNI נפתחו בפנינו תחומים, רעיונות שיווקיים וקשרים חדשים.
  • 60 אנשי עסקים מסייעים לנו בשיווק שירותי התרגום – חושבים עלינו תוך כדי העבודה עם לקוחותיהם, יוזמים שיתופי פעולה ומפרים בחשיבה ללא הרף.
  • ליצ’י תרגומים יוצרת קשרים עם לקוחות ברחבי העולם תודות לפעילות הבינלאומית הענפה של הארגון בכל מקום בעולם.
  • BNI הוא ארגון בינלאומי, אנחנו חברים גם בקבוצה בינלאומית של הארגון ומקבלים הרבה מאוד הפניות מחו”ל, פרוייקטים שכלל לא קשורים לישראל.

אילו לקוחות הגיעו אלינו דרך רשת הקשרים שלנו ב BNI?

ורינט, שיכון ובינוי, אורקה אינטראקטיב, נת”ע (נתיבי תנועה), איגוד לשכות המסחר, BCRE, שניידר אלקטריק, 360 (לונדון), Schroders (לונדון), Brand Vision (פריז), ואן קליף & ארפל (פריז), Terratech (ארצות הברית), The Creative Clinic (לונדון) ועוד…

למה כדאי גם לך להגיע למפגש?

  • להציג את העסק שלך ואת תחום הפעילות שלך בפני 60 איש ויותר.
  • להכיר קבוצה איכותית של אנשי מקצוע שיכולים להיות גם לקוחות וגם ספקים פוטנציאלים.
  • לבקש הפניות עסקיות עבור העסק שלך.

אנחנו מזמינים אותך להתארח במפגש BNI – לחוות מפגש נטוורקינג אמיתי, כזה שעובד בשבילכם. למציאת סניף הקרוב אליך נא להיכנס לאתר: www.bni.co.il. מעניין אותך להתארח בקבוצה בנס ציונה – נא למלא הפרטים בטופס צור קשר או לפנות במייל: lichi@lichi.co.il

אולי יעניין אותך איך להצליח במפגש נטוורקינג

אולי יעניין אותך איך למנף את המומנטום שיצרת במפגש נטוורקינג

סגירת נגישות